Fotowoltaika Inteligentny dom

Klimatyzacja
O nasKontakt
9

Instalacje elektryczne

Instalacje elektryczne Wrocław, Oława, Jelcz Laskowice, Środa Śląska, Trzebnica.

9

Elektryk Wrocław

Elektryk Wrocław, Oława, Jelcz Laskowice, Środa Śląska, Trzebnica.

9

Inteligentne domy Wrocław

Inteligentne domy Wrocław, Oława, Jelcz Laskowice, Środa Śląska, Trzebnica.

electrician 09

Fotowoltaika Wrocław

Elektryk

Jeśli szukają Państwo firmy, która dobrze wykona instalację elektryczną, najlepszą obecnie ofertę na rynku ma firma Automatyk. Firma wykonuje kompleksowe instalacje od przyłącza, poprzez instalację w domu i kończąc na pomiarach elektrycznych z wydaniem protokołu do zakładu energetycznego. Nasze pomiary wykonujemy na miernikach  renomowanej polskiej firmy Sonel.

 

photovoltaic 5020807 640

INSTALACJE ALARMOWE.

Każdy etap budowy domu, modernizacji mieszkania lub urządzania biura jest dobry na przemyślenie spraw bezpieczeństwa obiektu. Dlatego niezależnie od tego, czy zaczynasz budowę, czy wykańczasz mieszkanie, możesz zainstalować system alarmowy, który poinformuje ciebie lub centrum monitorowania o potencjalnym niebezpieczeństwie lub włamaniu.

Systemy Sygnalizacji Włamania i Napadu (SSWiN) pozwalają wykryć zdarzenie i wezwać grupę interwencyjną, mogą również odpowiednio reagować w chwili wystąpienia pożaru lub innych zagrożeń. Dobrze przemyślany i prawidłowo zaprojektowany system alarmowy pozwala również na zintegrowanie go z automatyką domową, dzięki czemu można podnieść nie tylko poziom bezpieczeństwa ale również i komforu.

Proponujemy rozwiązania, które już w czasie budowy pozwolą na ułożenie odpowiedniej instalacji przewodowej, a później na użytkowanie systemu alarmowego. Oferujemy również sprawdzone rozwiązania oparte na technologii bezprzewodowej, która umożliwia montaż systemu alarmowego bez ingerencji w strukturę ścian już po wykończeniu mieszkania czy biura.

Instalacje Alarmowe wykonujemy w oparciu o produkty firmy DSC, które zapewniają najwyższą jakość i niezawodność. Dodatkowymi atutami są nowoczesne wzornictwo – widoczne nawet w najprostszych modelach, szeroka funkcjonalność i nowe technologie dostępne w dotykowych klawiaturach.

Do wykonania instalacji wykorzystujemy materiały najlepszych producentów i systemy firm specjalizujących się w dostarczaniu rozwiązań i akcesoriów dla profesjonalnych instalatorów instalacji alarmowych.

KONTROLA DOSTĘPU.

Wykonujemy systemy Kontroli Dostępu aby umożliwić dostęp osobom upoważnionym lub ograniczyć osobom nieupoważnionym. Systemy te zintegrowane z systemem alarmowym dają kompleksową ochronę i dostęp tylko autoryzowanemu personelowi. Zastosowanie odpowiednich rozwiązań technicznych umożliwia kontrolowanie wejść/wjazdów na posesje, wejść do budynków, określonych stref lub konkretnych pomieszczeń, kontrolę przejść, a także kontrolę godzin pracy pracowników.

electrician 21
Opinie klientów

Jestem bardzo zadowolony z prac powierzonych firmie Elektryk Wrocław

Jan Kolalski

Firma instalacje elektryczne Wrocław wykonała zlecenie perfekcyjnie, prawdziwi profesjonaliści.

Anna Nowak

Adres

ul. Stanisławowska 47
54-611 Wrocław

Telefon

721 494 678

Email

info@gteu.pl