Instalacje
wod-kan

Zajmujemy się istalacjami wodno-kanalizacyjnymi. Świadczymy usługi hydrauliczne na nowo powstałych inwestycjach. Specjalizujemy się w inteligentnym ogrzewaniu, jako źródło ciepła wykorzystujemy pompy ciepła.

security camera 834173 640

Wyślij do nas wiadomość

green energy 23

Monitoring HIKVISION

 

Hikvision to prężnie rozwijający się dostawca produktów jak i rozwiązań w zakresie zabezpieczeń. Wykwalifikowana kadra badawczo-rozwojowa i świetnie rozwinięta gałąź przemysłu reagująca na potrzeby rynku sprawiają, że Hikvision produkuje pełen zestaw produktów i rozwiązań związanych z zabezpieczeniami. Najnowsze technologie jakie są w ofercie wykraczają również poza technologię zabezpieczeń. Firma rozwinęła się w kierunkach takich jak automatyka przemysłowa, elektronikę samochodową oraz technologie wchodzące w skład inteligentnych domów.

 

Kamery

 

W Szerokiej ofercie sklepu główną pozycję zajmują kamery, właściciele restauracji i sklepów, a nawet osoby prywatne starające się zabezpieczyć swój dobytek mogą być spokojni korzystając z produktów marki Hikvision. Wybierając produkty marki Hikvision mamy gwarancję jakości produktów, wysokiej klasy komponenty wchodzące w skład każdego elementu zapewniają wieloletnie zadowolenie klientów. Zdajemy sobie sprawę, że wygląd również ma znaczenie. W ofercie znajdują się kamery typu:

 

 • turret
 • bullet
 • kamery kopułowe
 • wszelkie warianty pod zabudowę

 

Szeroka gama produktów jest konieczna by zaspokoić indywidualne potrzeby każdego z klientów. Nowoczesne technologie stosowane w produktach pozwalają kamerom na współpracę z innymi urządzeniami i systemami kontrolującymi monitoring oraz zbieranie danych.

 

Doświadczeni sprzedawcy doradzą i ukierunkują każdego klienta, aby produkty spełniały jego potrzeby. Zależnie od potrzeb, czy to mniejszy sklep detaliczny, wymagający monitoringu w kluczowych punktach tego miejsca oraz zabezpieczeń wejściowych. Po centra handlowe, które wymagają złożonej kontroli bezpieczeństwa całego obiektu, oraz wszystkich osób tam się znajdujących. Dzięki produktom jakie oferuje firma Hikvision jesteśmy w stanie analizować oraz badać bezpieczeństwo każdego sklepu, dróg bezpieczeństwa, tras klientów a na ich podstawie odpowiednie usytuowanie promocji.

 

Firma Hikvision to produkty wysokiej jakości, gwarantujące bezpieczeństwo i niezawodność od osób prywatnych, po centra handlowe. Warto sprawdzić ofertę tej firmy, pod kątem indywidualnych potrzeb zabezpieczeń i kamer jakich potrzebujemy. 

Instalacje wodno kanalizacyjne Wrocław

 

W oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz opinie i potrzeby klientów, nasza firma stworzyła systemy pozwalające kontrolować wszystkie newralgiczne miejsca, przez które mogą dostać się nieproszeni goście. Najbardziej wymagający klienci w naszej ofercie znajdą systemy z najwyższą automatyką zapewniającą bezpieczeństwo w każdym zastosowaniu. Możliwość współpracy systemów alarmowych i antywłamaniowych wraz z obsługą inteligentnego domu oferuję wygodę i komfort niezależnie od miejsca w jakim się znajdujemy.

 

Inteligentny dom Wrocław

 

 • pełną współpracę z centralami z rodziny INTEGRA
 • wbudowany czytnik kart i breloków zbliżeniowych
 • sygnały dźwiękowe gdy mają miejsce wybrane zdarzenia
 • dwukierunkowa komunikację radiową, zabezpieczoną o dużym zasięgu kilkuset metrów
 • panel sterowania LED wraz z podświetlaniem
 • zabezpieczenie w przypadku próby otworzenia, lub oderwania od ściany manipulatora
 • sam system posiada możliwości konfiguracji oraz zmiany języka

 

Zestawy zabezpieczeń oferowane przez SATEL INTEGRA pozwalają na prosty montaż, posiadają w zestawie dołączone uchwyty mocujące na ścianie lub suficie. Cały zestaw posiada wiele funkcji takich jak zmiana parametrów dźwięku, zabezpieczeń, wszelkie konfiguracje odbywają się bezprzewodowo. Zdalny zabezpieczony dostęp gwarantuje komfort użytkowania systemu zabezpieczeń.

 

Bezpieczeństwo powinno być priorytetem w trosce o najbliższych i dobytek, decydując się na zakup systemu alarmowego SATEL INTEGRA otrzymujemy niezawodny produkt, świetnie spełniający się w wyznaczonych mu zadaniach. Montaż, obsługa i konfiguracja sprzętu nie jest trudna, a jego możliwości pozwalają spełnić wszelkie indywidualne potrzeby klienta.