Pompy ciepła

Pomagamy uzyskać dotację na pompy ciepła z programu „Czyste powietrze” oraz „Mój prąd„. Do 28 000 zł dofinansowania. Koszt pompy dla klienta to od 15 000 zł do 38 000 zł. Nasi specjaliści mają uprawniania do przeprowadzenie audytu energetycznego na potrzeby programu „Czyste powietrze”.

Już dziś umów się na bezpłatne spotkanie w naszej firmie.

Skontaktuj się z nami, odpowiadamy na wiadomości w ciągu 12 godzin. Do końca maja instalacje pomp ciepła z rabatem 30%. Oferta ograniczona, do wyczerpania puli promocyjnej. Zostało 8 instalacji. 

5 + 3 =

Panasonic

Panasonic

Jednostki zewnętrze w kolorze szary antracyt. Jednostki zewnętrzne w kolorze szary antracyt doskonale wpisują się w obecne trendy architektoniczne i pasują do każdego zastosowania i budynku.  Nowe modele zapewniają niski poziom hałasu i zgodność z normami bezpieczeństwa dotyczącymi stosowania naturalnego czynnika R290. Przednia kratka oferuje lepszą estetykę, zmniejszając widoczność części wewnętrznych.

Daikin

Daikin

Pompy ciepła Daikin powietrze-powietrze oferuje efektywność energetyczną A+++ dzięki wielu zaawansowanym rozwiązaniom. Na przykład nasza autorska technologia sterowania inwerterowego redukuje zużycie energii nawet o 30% w porównaniu z systemem bez inwertera, po prostu dostosowując prędkość silnika zgodnie z zapotrzebowaniem, zamiast wyłączać go i ponownie uruchamiać.

Brotie

Brotie

Stanowisko

W ofercie marki BRÖTJE znajdziesz wydajne i ekologiczne pompy ciepła. Te nowoczesne urządzenia stanowią energooszczędną alternatywę dla pieców, kotłów gazowych (także kondensacyjnych) i innych typów ogrzewania powszechnie montowanych w domach jednorodzinnych. W sezonie grzewczym pompy ciepła BRÖTJE transformują i przenoszą ciepło z otoczenia do pomieszczeń wewnątrz budynku, zapewniając komfortową temperaturę mieszkańcom.

Pompa ciepła z montażem cena

 

Pompa ciepła Panasonic All in One

pompa ciepla cena

Ogrzewanie domu z roku na rok wiąże się z coraz większymi wydatkami. Jest to związane ze stałymi podwyżkami cen prądu oraz nieodnawialnych źródeł energii. Pompa ciepła to innowacyjne rozwiązanie, które cieszy się ogromną popularnością w ostatnich latach.

Urządzenie to wykorzystuje proste zasady termodynamiki, aby pozyskać ciepło z otoczenia: powietrza, wód gruntowych, a także gruntu. W naszym kraju szczególnie dwa ostatnie typy cieszą się szczególnym zainteresowaniem, ze względu na ich wydajne działanie także przy bardzo niskich temperaturach.

Jakie korzyści oferuje nam pompa ciepła? Przede wszystkim wytwarza ciepło, które jest potrzebne do ogrzania naszego domu. Jednakże z pomocy tego urządzenia skorzystamy nie tylko w okresie jesienno-zimowym. Jest to bowiem świetny sposób na podgrzewanie wody. Pompa ciepła zużywa przy tym niewielkie ilości energii elektrycznej. W perspektywie długoterminowej, taka instalacja może nam zaoferować bardzo duże oszczędności.

W dzisiejszych czasach pompa ciepła wydaje się jednym z najlepszych rozwiązań, które są nam proponowane na rynku. Dzięki niemu możemy cieszyć się szybkim dostępem do ciepłej wody w dowolnym momencie roku. Jest to także idealne rozwiązanie dla osób, które chcą się ogrzewać w szybki, wygodny i wydajny sposób. Dzięki temu pompa ciepła jest stawiana jako wzór, który jest szeroko dostępny dla wszystkich zainteresowanych klientów.

Pamiętajmy także, że instalacja pompy ciepła również nie jest droga w porównaniu do innych metod ogrzewania. Jest to także o wiele prostsze zadanie w wypadku domów, które są z zasady trudniejsze do realizacji. Wybierając pompę ciepła dajemy sobie komfort i szybki dostęp do powyższych rozwiązań, dzięki czemu jest to zdecydowanie metoda godna polecenia wszystkim zainteresowanym osobom.

Jeśli rozważamy to zastosowanie to oznacza, że właśnie takiego rozwiązania potrzebowaliśmy w gruncie rzeczy. Wystarczy wybrać firmę, która dokona dla nas realizacji takiej formy ogrzewania.

Panasonic

Panasonic

powietrze-woda

Pompy ciepła panasonic

 

 

pompaciepla
heat pumps 393059 640

Czy pompa ciepła stanowi opłacalne rozwiązanie dla domu?

W ostatnich latach coraz głośniejszym tematem są pompy ciepła, które stanowią alternatywę dla kosztownych instalacji grzewczych w domu. Pompa ciepła to stosunkowo proste urządzenie, które wykorzystuje podstawowe prawa termodynamiki do pozyskania i transferu ciepła z otoczenia do naszego domu. Źródłem może być powietrze, ziemia, a także wody gruntowe.

Wyróżniamy zatem trzy rodzaje pompy: powietrzną, wodną oraz gruntową. W naszym kraju szczególnie popularne są dwa ostatnie rodzaje, ze względu na ich wysoką wydajność także przy bardzo niskich temperaturach poniżej zera.

Pompa ciepła pozwala na wydajne ogrzewanie domu, a także podgrzewanie wody, dzięki czemu, jest wykorzystywana przez cały rok. W skali jednego roku może przynieść oszczędności rzędu nawet kilku tysięcy złotych. A zatem, choć instalacje te nie należą do najtańszych, są doskonałą inwestycją, która spłaca się w krótkim czasie, oferując nam później duże oszczędności.

Nie bez powodu to właśnie pompa ciepła jest dziś wybieranym rozwiązaniem, jeśli chodzi o ogrzewanie domu. Dzięki niej dajemy sobie możliwość oszczędzania w perspektywie każdego roku. Co więcej, sama instalacja nie powinna stanowić dla nas problemu, ponieważ jest to również usługa, która nie kosztuje zbyt dużo. Dzięki temu każdy z nas może bez problemu zainwestować w dowolnym momencie w pompę ciepła, mając do dyspozycji nawet skromny budżet.

Najważniejszy jest fakt, że w perspektywie każdego roku nasza inwestycja będzie powoli, aczkolwiek skutecznie zwracać się i dawać nam możliwość oszczędności w każdym roku. To z kolei powinno nas przekonać do realizacji pompy ciepła, która będzie wykorzystywana przez naszych domowników każdego dnia.

Wybierając pompę ciepła, będziemy w pełni zadowoleni z cen ogrzewania i jakości ogrzewania, które będzie do naszej dyspozycji. Dlatego też jest to tak chwalone rozwiązanie na dzisiejszym rynku, które śmiało można polecić wszystkim zainteresowanym osobom do swojego domu.